صفحه نخست
معرفی مجمع
محصولات
نشریه بشری
مقالات
خبر
نشست ها و همایش ها
پاسخ به شبهات
استفتائات
معرفی کتاب
گالری تصاویر
نقشه سایت


ارتباط با ما


آمار سایت
 

حمایت خواهران طلبه غیرایرانی از زنان مظلوم بحرین


چهارشنبه 31 حمل 1390

همسران و خواهران طلبه غیرایرانی از زنان مظلوم بحرین حمایت کردند
گروه خبری بشری: با نوان و خواهران طلبه غیر ایرانی همگام با با بانوان و خواهران طلبه ایرانی با راهپیمایی و تجمع در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها ضمن اعلام همدردی با زنان مظلوم بحرین، جنایت آل خلیفه را محکوم کردند

به گزارش بشارت، این راهپیمایی با شکوه صبح امروز از میدان روح الله قم تا حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با شرکت با شکوه بانوان و خواهران طلبه غیرایرانی و بانوان و خواهران طلبه ایرانی برگزار شد.

در این راهپیمایی خانواده ها و طلاب خواهر غیرایرانی، و زنان و خواهران طلبه ایرانی از جامعه الزهراء و مدارس علمیه بنت الهدی و ام یاسر، همراه کودکان خود، هم آوا با بانوان قمی، با شعارهای مرگ بر مرگ بر آل سعود ، مرگ بر آل خلیفه انزجار خود را از حملات آل سعود به زنان ، مردان و کودکان بحرینی ابراز کردند.

راهپیمایان شعارهای زیادی در محکومیت آل خلیفه و حمیات از زنان و مادران بحرینی سردادند، و یک پارچه فریاد برآوردند: 'ديكتاتور خليفي اعدام بايد گردد'، 'ما اهل كوفه نيستيم، بحرين تنها بماند'، 'مرگ بر آل خليفه 'فرياد يا محمدا، بحرين شده كرب و بلا. در اين تجمع همچنين بيانيه اي از سوي طلاب ، در اعتراض به كشتار مسلمانان مظلوم بحرين قرائت شد.

راهپیمان با تجمع در حرم حضرت معصومه سلام الله علیها قطعنامه ای در6 بند صادر کردند و اعتراض خود را به سوزاندن قرآن ، تخریب و بستن مساجد و اماکن عبادی ، کشتار مردم و منع تشییع شهداء اعلام کردند.

راهپیمایان در این قطعنامه از سازمان ملل ،کنفرانس اسلامی و مجمع حقوق بشر خواستند دولتهای مستکبر را از منطقه خارج کنند تا زمینه انتخابات آزاد در کشورهای اسلامی فراهم شود.